Registrácia do online systému

KROK 1. Zaregistrujte sa

– pomocou prihlasovacieho e-mailu a hesla, skontrolujte správnosť e-mailu.
– e-mailová adresa, ktorú uvediete pri registrácií slúži zároveň ako kontaktný e-mail, na ktorý vám budú zasielané informácie (napr. stav prihlášky, účtovný doklad, technické nedostatky prihlášky, súčinnosť pri obhliadkach a pod.).
 

KROK 2. Kliknite na potvrdzovací e-mail

– za účelom overenia správnosti vašej e-mailovej adresy, ktorú uvediete pri registrácii, vám bude odoslaný e-mail s linkom. Prosíme vás, aby ste klikli na tento link a potvrdili tak správnosť svojej e-mailovej adresy.
– v prípade, že ste e-mail nedostali, skontrolujte si prosím aj nevyžiadanú poštu (junk mail, spam), obzvlášť, ak sa prihlasujete z adresy gmail alebo máte nastavenú silnú ochranu vášho účtu.
– ak vám potvrdzovací e-mail neprišiel ani do nevyžiadanej pošty (spam), nie je potrebné registráciu opakovať, ale kontaktujte technickú pomoc.
 

KROK 3. Vyplňte a odošlite prihlášku

 

Kontakty

Peter KRAJČOVIČ, technická podpora
krajcovic@komarch.sk, +421 904 661 261
Vaše meno sa zobrazí tu.
Nezverejňovať
Heslo musí byť aspoň 7 znakov dlhé. Ak ho chcete spraviť silnejším, použite veľké a malé písmená, čísla a symboly.
Zopakujte heslo.
Indikátor sily hesla
Nezverejňovať
Nezverejňovať
Zadajte v tvare +421000000000
Nezverejňovať
Zadajte v tvare 0000 AA , 0000 KA , 0000 DC Prihlásiť dielo do súťaže môže výlučne člen Slovenskej komory architektov. Aspoň jeden člen autorského kolektívu musí byť v čase podania prihlášky členom Slovenskej komory architektov.
Nezverejňovať